• Новак
Месо Куки 3.9, од не ' Рѓосувачки Челик Месар е Кука(10Pack), Месо Кука Алатка за Бесење, Сушење, Butchering, Пушењето, BBQ, Бразилецот Сет.

Месо Куки 3.9, од не ' Рѓосувачки Челик Месар е Кука(10Pack), Месо Кука Алатка за Бесење, Сушење, Butchering,

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет се вклучени : 10 3.9 инчни S-во облик на месо куки.Остри кука : Една страна на кука е многу остар, тоа е лесно да го вметнете во месото и виси на месо е напор.Друг Крај Е Мазна за Намалување на Рака Штета.Храна-одделение материјал : употребата на храна-одделение од нерѓосувачки челик SUS304 е побезбедно и потрајни.Лесен за чистење : површина на кука е многу рамни, тоа е полесно да се чисти по употреба и може да се користи.Идеален за преработка на месо, касапи, ловци, месо виси, сушење и пушењето.Големина : Месо hooksf ШТО МОЖЕ да МЕСО КУКИ НЕ?На куки може да се користи на бесење, обработка, касапи, ловци,сушење,пушењето,СКАРА и скара за месо.КАДЕ МОЖЕ ДА МЕСО КУКИ СЕ КОРИСТИ?На куки може да се користи месар продавници, ресторан кујни ,преработка на Месо растенија,дома или друга обработка на помош.Answer : ___________________________ NOTE : куките се остри, ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца Материјал : Нерѓосувачки челик SUS304 Боја : Сребро Должина : 10 CM (3.9 инчи) Дијаметар : 4mm Максимално оптоварување : 100lb.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU Студио X 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

●4 копче за контрола ви овозможува да го вклучите LED прстен светлина врз / на, промена на осветлувањето н�

DEN 959.76