• Новак
BELEY Задната Оска Диференцијални Отстранување и Installer Алатки за BMW X3 Х5 X6

BELEY Задната Оска Диференцијални Отстранување и Installer Алатки за BMW X3 Х5 X6

DEN 4680.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа алатка е дизајнирана за инсталерот и смена на завртки орев помеѓу задни диск вратило и диференцијал.Исто така може да се користи да се замени диференцијална вратило печат.Applicated да BMW RWD и 4 WD серија.BM број : 335040 на 335050 335060, 335080, 230020. 2years по-продажбата на услугата обезбедени од страна на СТОМАКОТ СЛУЖБЕНО лице.BMW X3 Х5 x6 диференцијални задните тркала оска installer / алатка смена.Оваа алатка е дизајнирана да се инсталира и да ги отстрани завртки орев помеѓу задни диск вратило и диференцијал.Тоа исто така може да се користи да се замени диференцијална вратило печат.Е применливо : BMW RWD и 4 WD серија.BM број : 335040 на 335050 335060, 335080, 230020. 2years по-продажбата на услугата обезбедени од страна на СТОМАКОТ СЛУЖБЕНО лице.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Листови Шарени Цреша Привремени Тетоважи Шминка Телото Уметност, Налепници Симулација Тетоважи Тетоважа Налепница

Пакет : 3 Листови Привремени Тетоважи Налепници.Ве молиме проверете ја големината на Сликата бр.2 Долго т

DEN 438.96

Филм Нога Притисок Сензор, Паметни Insole Висока Точност Индукција Флексибилни уреди со покажувач на Тастатурата

Лева Нога Притисок Сензор : изработени од полиестер филм, брз одговор.Карактеристики : светлина, тенки и

DEN 2061.36