• Новак
Туш Завеса Бања Апстрактен Дизајн Ткаенина Украси Бања Оркестарот ја Поставува со Куки (Сина, 72 W x 72 L)

Туш Завеса Бања Апстрактен Дизајн Ткаенина Украси Бања Оркестарот ја Поставува со Куки (Сина, 72 W x 72 L)

DEN 474.96

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Мермер Мастило Текстура Големина : 72" W x 72" L Пакетот вклучува : 1 3 D печатење на ткаенина туш завеса и сет од 12 бела куки.Waterproof Non-Toxic Eco-Friendly Полиестер materials No Хемиски Odours Rust Доказ Grommets Easy Инсталирајте и Care We да изберете било која големина на туш завеса дали голема или мала, кога ќе треба да се, ако овие три големини не се исполнат, ве молиме проверете други големини од нашата продавница, единствениот недостаток е тоа што тие ќе трошат 2-3 недели за испорака.Ако ви треба други Фотографија за да ја прилагодите, ве молиме користење на станицата порака до контактирајте со нас, ние ќе им служи за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56