• Новак
10pcs Прилагодливи Црв Опрема Црево Стеги Цинк Позлатен Нерѓосувачки Челик Две уво Црв Вози Клипови 5-23mm за Fule Бензински Цевка Цевка(13-15Mm )

10pcs Прилагодливи Црв Опрема Црево Стеги Цинк Позлатен Нерѓосувачки Челик Две уво Црв Вози Клипови 5-23mm

DEN 220.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара Црево Дијаметар : 5-7mm, 7-9mm, 9-11mm, 11-13mm, 13-15mm, 15-18mm, 17-20mm, 20-23mm.Стегачот се наоѓа над крајот на цевка или црево да бидат поврзани.Висок Квалитет : Трајни и здрав, притисок-доказ, отпорен на корозија, не е лесно да се деформирани.Штити црево од оштетувања предизвикани од истиснување.Совршен за индустриски, електронски и автомобилската апликации или домашна употреба.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Овие уво стеги се состојат од нерѓосувачки челик бенд во кој 2 ушите се формирани. 2. Секое уво треба да биде затворен во основата на увото со помош на специјален pincer алатка. 3. Тоа трајно ги деформира, влечење на бендот, и предизвикување на бендот да се стегне околу црево. 4. Совршен за да се стега силикони или гумени црева за гориво, бензински, слично на автомобили.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Завршна Површина : Цинк позлата Боја : Како на сликата покажува Количеството : 10pcs ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 x Црево Стеги ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат