• Новак
Indera Мажите Традиционално Долго Џонс Термички долна облека Панталона

Indera Мажите Традиционално Долго Џонс Термички долна облека Панталона

DEN 282.00

Достапност
Достапно за нарачка

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Машина За Миење. 5 мл, Вафли Поврзана Традиционалните Долго Џонс понуда познати, памук богата удобност.Rib манжетни за дополнителна заштита од студ, tagless етикета.Боја : Природна Памук / Исклучување На Бело.Достапен во големини до 6 X.Номинална за ладна на многу ладно време и средни активност. 5 мл, Вафли Поврзана Традиционалните Долго Џонс понуда познати, памук богата удобност Ние се гордееме со нашиот квалитет, наследство, и вредност на нашите потрошувачи.Ние се вертикални, во кои ние дизајн, сплетам, се сече, и да се дистрибуираат од нашите два објекти лоцирани во Северна Каролина.Додека ние се шие и пакет во Мексико, ние извор повеќето од нашите суровини во југоисточниот регион на сад.Нашето чувство на гордост доаѓа од тоа да биде во можност да се вработуваат на локалните луѓе кои имаат стане повеќе како семејство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат