• Новак
Шише за вода Пумпа, Автоматски Вода Диспензерот, USB Полнење Пиење Преносни Електрични Switch за Универзална 3-5 Литри Шише За Надворешна Home Office (Класична Црна)

Шише за вода Пумпа, Автоматски Вода Диспензерот, USB Полнење Пиење Преносни Електрични Switch за Универзална

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТОПЛО СОВЕТ : пумпа За вода ќе престане автоматски по 1 минута. 【ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ】електричен транспорт на уредот е погоден за чиста флаширана вода за пиење, погоден за различни модели галон барел без pry капакот.Safe Материјал : BPA free, Храна одделение силиконски црева, 304 од не ' рѓосувачки челик, со висока густина ABS пластика школка.Ве молиме да ја добиете вашата вода диспензерот со доверба!.Широка употреба : Пренослив уред за двете внатрешна и надворешна употреба како канцеларија, дома, Кујна, кампување, пикник, активности, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Филм Нога Притисок Сензор, Паметни Insole Висока Точност Индукција Флексибилни уреди со покажувач на Тастатурата

Лева Нога Притисок Сензор : изработени од полиестер филм, брз одговор.Карактеристики : светлина, тенки и

DEN 2061.36