• Новак
Wooster Четка R292-9 Lambswool 100 Ролери Маска, 3/4-Инчен Дремка, 9-Инчен

Wooster Четка R292-9 Lambswool 100 Ролери Маска, 3/4-Инчен Дремка, 9-Инчен

DEN 208.56

Достапност
Достапно за нарачка

Удар-обоени 100% природни јагниња волна е плетени во синтетичка подлога за постојан квалитет.Брзо се однесува на дамки ленти и сите рамни или сатен бои вклучувајќи латекс.Зелена двојно-дебел полипропилен core отпорен на вода растворувачи и пукаат.За груб и полу-нерамни површини.Големина Име : 9 Инчен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Spina Органски, Сите Природни МИЛЕНИЧЕ Дезодорант Крзно Бакшиш Спреј - Подмладителен Магла со Ботаничка и Етерични

Брилијантен флорални мирис смирува вашето куче; голема за вопомеѓу вани или кога тие едноставно треба '�

DEN 420.00