• Новак
Ironclad Ranchworx Работа Ракавици RWG2, Премиер Кожа Работа Ракавица, Перформанси Одговара, Трајни, Машина Перат, (1 Пар), Големи - RWG2-04-L

Ironclad Ranchworx Работа Ракавици RWG2, Премиер Кожа Работа Ракавица, Перформанси Одговара, Трајни, Машина

DEN 942.00

Достапност
Достапно за нарачка

Коза Кожа Кожа.Увезени.Патентирана Rolltop Лесна Прсти - Обезбеди Крајна Умешност И Двоен Слој Заштита.Kevlar Засилувања – Армирано Во Критична Носат Области За Максимална Издржливост.Зголемување Donning Брзина - На Термопластични Гума (Tpr) Ткаенината Puller Им Овозможува На Операторот За Да Се Добие Ракавица Во Соодветна Позиција Брзо.Пот Менаџмент Функција - Тери Крпа Пот Избрише Погодно Наоѓа На Задната Страна На Палецот Ви Овозможува Да Останете Фокусирани На Работа Во Рака, Со Еден Избрише На Веѓата.Големина На : Големи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ново-Здраво Мини Четка за Нокти Уметност Чистење Прашина Ексфолиране Прст Нокти Педикир Професионална Алатка

Сосема нов и висок квалитет.За сите вашите професионални Помине и Убавина Производи.Оваа _Bristly Четка е с�

DEN 64.56