• Новак
YUYAOYAO LED Опашка Светлина Задни светла за Кочница Обратно Пак Сигнал Одговара за Џип Одговара за Wrangler TJ CJ YJ (Боја : Црвена)

YUYAOYAO LED Опашка Светлина Задни светла за Кочница Обратно Пак Сигнал Одговара за Џип Одговара за Wrangler

DEN 1244.16

Достапност
Достапно за нарачка

Супер светло флукс ЛЕР.Епоксидна запечатени, 100% водоотпорни.Функција е да престане, пак, опашка и резервни светлина.Висока светлина ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија.Водоотпорен, dustproof, отпорност и вибрации отпорни.Супер светло флукс LEDEpoxy запечатени, 100% waterproof Function се запре, пак, опашка и резервни light High светлина ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, енергија saving Waterproof, dustproof, отпорност и вибрации resistant Long услугата живот и над 50.000 часа на life Easy да се инсталира на различни видови на vehicles Screw на доградба на акрилни леќа врз housing A хром огледало е поставен во леќата да се направи тоа посветла и посветла од различни angles Voltage : 12 VNumber на Led диоди : 16 (4 бели Led диоди и 12 црвени Led диоди)Жица врска совети : Црна линија (негативни) + црвена линија (позитивни), висока црвено light Black линија (негативни) + браун линија (позитивни), ниско ниво на црвено light2x црна линија (негативни) + бела линија (позитивни), бела светлина, work Assembly тип : sealed Position на возилото : rear Headlight стил : projector Accessory тип : директни replacement Light боја : црвено (работи / сопирање), црвена (вртење на светлината), бела (обратна)Големина : 173x147x32mm Material : plasticcolour : red Package Содржина : 1 * пар опашка lights Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Mardi gras Магнетни поштенско Сандаче Покрие Монистра Празник Стандард поштенско Сандаче Опфаќа Farmhouse Оркестарот

дизајн на поштенско сандаче.поштенско сандаче дизајн со висок квалитет поштенско сандаче покрие најдо�

DEN 996.00

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76