• Новак
Уметноста На Создавање Кварцен Кристал 25 Руна Камења Кристал Терапија Со++ Gemstones Старец Futhark Нордиска Рачно Изработени Рачно Изработени Ахат Магија Кристалните Изг

Уметноста На Создавање Кварцен Кристал 25 Руна Камења Кристал Терапија Со++ Gemstones Старец Futhark Нордиска

DEN 297.36

Достапност
Достапно за нарачка

Кварцен кристал скапоцен камен Руни се убаво врежан 25 парче сет.Овој камен засилува молитви, желби и позитивни визуелизации.Доаѓа во сомот носат торбичка.Камења се 15-20 mm во големина (1/2"-3/4"). 100 % Geniune Производ Од Уметноста На Создавањето.Својот Врвен Квалитет.Кварцен кристал Руна собата е скапоцен камен на Чиста Енергија.Нашите кварцен Кристал Руна поставите скапоцен камен Руни се најубаво врежан 25 парче поставува со изгравирани букви и рачно насликани во злато.Доаѓа во сомот носат торбичка .Камења се 15-20 mm во големина ( 1/4" – 1/2"), Ние, исто така, нудат се поставува во Аметист, Црна Ахат, Крв Камен, се Зголеми Кварц и Мулти Ахат - види нашиот други огласи!Руни се антички и писмо кои биле користени во текот на античките Европа за пишување, гатање и магика.Руни дејствуваат како oracle обезбедување на увид да ви помогне да се анализира вашата моментална патека и идентификуваат, најверојатно, резултати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Филм Нога Притисок Сензор, Паметни Insole Висока Точност Индукција Флексибилни уреди со покажувач на Тастатурата

Лева Нога Притисок Сензор : изработени од полиестер филм, брз одговор.Карактеристики : светлина, тенки и

DEN 2061.36

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU Студио X 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

●4 копче за контрола ви овозможува да го вклучите LED прстен светлина врз / на, промена на осветлувањето н�

DEN 959.76