• Новак
Wooster Четка Мини-Koter R225 4 Инчен Мини Ролери Барака-Отпорни 3/8 Инчи Нап - 10 Парчиња

Wooster Четка Мини-Koter R225 4 Инчен Мини Ролери Барака-Отпорни 3/8 Инчи Нап - 10 Парчиња

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нуди мазна заврши со сите бои Супер/Fab, Супер Doo-Z ролери покрива; Шерлок рамки и продолжување столбови; Џамбо-Koter minirollers; и Првично Екипажот површината првично tools.Можете да се чувствувате сигурни знаејќи Wooster е името зад вашиот алатки за сликање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ново-Здраво Мини Четка за Нокти Уметност Чистење Прашина Ексфолиране Прст Нокти Педикир Професионална Алатка

Сосема нов и висок квалитет.За сите вашите професионални Помине и Убавина Производи.Оваа _Bristly Четка е с�

DEN 64.56