• Новак
Класичен Додатоци PermaPRO Лесни Ripstop и водоотпорен Капак, за 18' - 20' Патуваат Приколки, 80-134-141001-00

Класичен Додатоци PermaPRO Лесни Ripstop и водоотпорен Капак, за 18' - 20' Патуваат Приколки, 80-134-141001-00

DEN 7563.84

Достапност
Достапно за нарачка

Патување Приколката на Корица : се Вклопува патување приколки 18' - 20' долго, 118" високо од земјата на покривот.Perma PRO ripstop ткаенина брани вашиот RV од вода, нечистотија, и сонцето штета.Отворите за вентилација се комбинираат со брзо сушење Perma PRO ткаенина за да се намали правец на стресот и во внатрешноста на влага.Прилагодливи тензија панели и elasticized полите аглите обезбеди сопствени-како се вклопуваат додека zippered панели се овозможи пристап до RV врати и прегради за складирање на сите четири страни.Долг патент повлекува ја намали потребата за скалилата.Интегрирани ремени и фрлете кеса систем се направи инсталација едноставен и брз.На zippered складирање торба може да се случи сериозна и проширен за лесно пакување.Големина : 18'-20'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Spina Органски, Сите Природни МИЛЕНИЧЕ Дезодорант Крзно Бакшиш Спреј - Подмладителен Магла со Ботаничка и Етерични

Брилијантен флорални мирис смирува вашето куче; голема за вопомеѓу вани или кога тие едноставно треба '�

DEN 420.00