• Новак
ТЦ Третирани Колби, 50мл, Vented, Раст Област: 25.0cm2, 10 за Ракав, 200 Колби/Модул

ТЦ Третирани Колби, 50мл, Vented, Раст Област: 25.0cm2, 10 за Ракав, 200 Колби/Модул

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% аглеста вратот пристап - подобро за перење клетки и стружење клетки.Vented изолација моделирани да база овозможи проток на воздух помеѓу наредени единици.Optically јасно, USP VI кристал класа богородица полистирен за нарушување слободни микроскопија. 0.22 um hydrophobic vented филтер капа или 2-позиција plug капи е достапна.Striation бесплатно, целосно рамен основи за дури и конзистентен раст на клетката.Големина : T25 | Стил : Пропустливи Капа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Филм Нога Притисок Сензор, Паметни Insole Висока Точност Индукција Флексибилни уреди со покажувач на Тастатурата

Лева Нога Притисок Сензор : изработени од полиестер филм, брз одговор.Карактеристики : светлина, тенки и

DEN 2061.36