• Новак
NSHDR Универзален Клуч Цевка Клуч Отворен Крај Клуч Сет, Јаглероден Челик Snap-на Цевка Клуч Мултифункционален Брз Spanner (Боја : Мулти-Обоени)

NSHDR Универзален Клуч Цевка Клуч Отворен Крај Клуч Сет, Јаглероден Челик Snap-на Цевка Клуч Мултифункционален

DEN 2427.36

Достапност
Достапно за нарачка

Јаглероден челик истакна опашка дизајн : висока цврстина опашка, може да се користи како crowbar, посочи длето.Авто-заклучување со завртки широк отворање : еден раце работа, отворање до 60mm.Материјал : 45# висока јаглероден челик : електрофореза третман на целокупната површина, силно ' рѓа отпор.Се справи со : TPR материјал.Прецизност заб шема дизајн : двострано заби залак е постабилна и не е лесно да се лизга.Јаглероден челик истакна опашка дизајн : висока цврстина опашка, може да се користи како crowbar, посочи длето.Авто-заклучување со завртки широк отворање : еден раце работа, отворање до 60mm.Материјал : 45# висока јаглероден челик : електрофореза третман на целокупната површина, силно ' рѓа отпор.Се справи со : TPR материјал.Прецизност заб шема дизајн : двострано заби залак е постабилна и не е лесно да се лизга.Отварање на далечина, голем : 30-60mm; мали, 14-30mm Weight : големи/мали, 925g/420g Universal клуч, силна practicability : Обични хексагонални завртки комбинација : мали wrench Smooth круг водовод со : големи wrench Special големи топ комбинација : големи wrench The врвот на опашката може да се користи како crowbar Package Содржина : 1 сет на x клучеви (голем клуч + мал клуч)забелешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3мм разлика.Бидејќи набљудувачите и различни осветлување се различни, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.Појачани, Трајни,Водоотпорен, ' рѓа Квалитет Tools.半.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат