• Новак
Ван Wezel 4076807 Надворешните Ретровизори

Ван Wezel 4076807 Надворешните Ретровизори

DEN 4715.28

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Број на контакти : 6. Надворешно/Внатрешно Огледало : Заврши Огледало; Конвексни; за електрични огледало на вредноста; Heatable.Спарени член броеви : 4076808. Површината : Се Подготвуваат.Овој дел се вклопува следниве модели : Peugeot 3008 MPV 1.6 HDi (2009 - ) 80k W Peugeot 3008 MPV 1.6 HDi (2009 - ) 82k W Peugeot 3008 MPV 1.6 HDi (2009 - ) 88k W Peugeot 3008 MPV 2.0 HDi (2009 - ) 110k W Peugeot 3008 MPV 1.6 VTi (2009 - ) 88k W Peugeot 3008 MPV 2.0 HDi (2009 - ) 120k W Peugeot 3008 MPV 1.6 THP (2009 - ) 115k W Peugeot 3008 MPV 1.6 THP (2009 - ) 110k W Peugeot 3008 MPV 2.0 HDi Hybrid4 (2009 - ) 120k W Peugeot 3008 MPV 1.2 (2009 - ) 96k WThis листа е пример за сите компатибилен автомобили за овој дел.Осигурете се дека овој производ ќе ви одговара на вашиот автомобил со користење на дел пронаоѓач погоре.Еквивалент Дел Броеви : CITROËN/PEUGEOT 8153 ZT; ЏОНС 58383721; DIEDERICHS 4235425; ALKAR 6139865; TYC 326-0106; ВРЗИВНО 4860,701,1; AUGROS 34679662; AUGROS 3462051 C; SCHLIECKMANN 10611801.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Филм Нога Притисок Сензор, Паметни Insole Висока Точност Индукција Флексибилни уреди со покажувач на Тастатурата

Лева Нога Притисок Сензор : изработени од полиестер филм, брз одговор.Карактеристики : светлина, тенки и

DEN 2061.36

Spina Органски, Сите Природни МИЛЕНИЧЕ Дезодорант Крзно Бакшиш Спреј - Подмладителен Магла со Ботаничка и Етерични

Брилијантен флорални мирис смирува вашето куче; голема за вопомеѓу вани или кога тие едноставно треба '�

DEN 420.00

Ново-Здраво Мини Четка за Нокти Уметност Чистење Прашина Ексфолиране Прст Нокти Педикир Професионална Алатка

Сосема нов и висок квалитет.За сите вашите професионални Помине и Убавина Производи.Оваа _Bristly Четка е с�

DEN 64.56