• Новак
ZRONGQF Постелнина Поставите Цртан филм Dachshund Кралицата Големина Прекривки Покрие Деца Ватенка Мека Утешителот Памук, Постелнина Поставува 1207 (Боја : 6, Големина : АУ Кр

ZRONGQF Постелнина Поставите Цртан филм Dachshund Кралицата Големина Прекривки Покрие Деца Ватенка Мека Утешителот

DEN 3819.60

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Мазна,мека и дише.Тоа ќе ве однесе во прекрасен сон. ❤ Навремено слободни &Најдобро за коса и кожа : памук pillowcases се спречи опаѓањето од стануваат заврзана и сплетен,имаат добри спиење,намалување на лицето брчките.памук и се разбира,НЕМА ДА предизвика иритација на вашата деликатна кожа. ❤ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Идеален подарок избор за денот на Благодарноста,Божик,Нова Година фестивали.Ние се надеваме дека ќе го цениме вредност искуство.Тоа е навистина прекрасно и тајни подарок за вас и вашите љубители одржување на младите. ❤ Грижа Настава : Лесно да го замени и да се мијат, И Машинско и Рачно миење со ладна вода, со благо циклус на владата, боја не исчезнат ,комфорни и издржливи ,собори сува ниска, кул железо ако е потребно. ❤ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : ZRONGQFItem Име : 3 D Постелнина Set Packing Листа : 1* Прекривки Маска + 1/2* Перница Cases Fabric : Polyester Season : Пролет, Лето, Есен, Winter Reminder : 1) Ако ви треба екстра состојба да одговара, ве молиме контактирајте со нас. 2) Прекривки Маска се користи за да ги покрие нашите утешителот или ватенка, без полнење во внатрешноста.3) Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.4) Прирачникот мерка 1-5cm грешка е allowable5) друга земја големина е различна ,ве молиме проверете ја пред вас buy Note : производот не содржи никакви ватенка или ќебе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sacyic Количка за Складирање Кошеви за Полиците, Ткаенина за Складирање Кантите за Плакарот, Правоаголни Расклопна

Мултифункција : кошница за подароци празна е погодна за различни површини, и може да се користи во спалн�

DEN 335.76

Ново-Здраво Мини Четка за Нокти Уметност Чистење Прашина Ексфолиране Прст Нокти Педикир Професионална Алатка

Сосема нов и висок квалитет.За сите вашите професионални Помине и Убавина Производи.Оваа _Bristly Четка е с�

DEN 64.56