• Новак
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист, Моделирање Салон Стол, Берберот Стол (Боја : Беж)

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

DEN 20195.28

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН ЗА УДОБНОСТ : донесе дополнителни пријатно искуство, направи клиентите се лесно и опуштена средина.Ние ќе го направи тоа со срцето!★ Додадете "Количка" Сега!.комплетно водоотпорен, нема потреба да се грижите за течни spillage време фризура. √ ★●★ Ве молиме изберете да веруваат во нас!Вие никогаш нема да бидете разочарани! ★●★ √ √ Модерен аранжман и уникатен дизајн се направи салон повеќе карактеристична.√ Берберот Столици дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Стол√ ★ Ние нудиме на нашите клиенти со целосна гаранција за квалитет.Овој стол е погодна за фризури и тетоважи на мажите и жените.Овој салон за убавина столот е направен од високо-квалитет челик и СТП кожа.Многу популарни меѓу нашите косата стилисти и клиенти поради својот атрактивен изглед и беспрекорна дизајн. ★ √ ★ Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот без да се грижиш за вашата нарачка, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве молиме остатокот увери!★ Па ве молиме да бидат сигурни дека за купување на нашите производи.2x33-37 инчи.[Quality]-Производ големина : 53x 54x 84-94cm (должина x ширина x висина) / 20.Салонот за убавина стол, исполнет со високо еластична сунѓерот, може да обезбеди удобно седење искуство.Ако имате било какви прашања во врска со производот, или ако постојат било какви проблеми откако производот ќе пристигне, ве молиме испратете ни e-mail, и било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76