• Новак
Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација Табла со 3 Сува Избрише Маркери, 1 Сува Гумичка

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студенти и деца. ???????????????????????????????? ???????????????????????? : Svopy преносни сува гумичка одбор обезбедува ефективно извршување за дневни, неделни и месечни to-do листи.Svopy магнетни сува избрише табла може да се широко се користат во дом, канцеларија, и на факултетот за кодови, состанок, наставни, и така натаму.патем, оваа магнетен сува избрише површината двојна како скучна одбор со користење на магнети за pin белешки, пораки, слики, меморандуми, календари и повеќе.совршен за презентација, образование или пикадо резултат пребројување на гласовите.???????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????? &???????????????????????????????????????? ???????????? ???????????????? : На цврстата алуминиумска рамка е изработен од ABS пластика агли, така не постојат остри или зашилени рабови. 100% ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????? : Ако не сте 100% задоволни со SVOPY Табла по купувањето, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Svopy магнетни сува избрише табла може да биде лесно за читање и пишување, со удобноста на вашата работа и живот.Анти-нула магнетни сува избрише пишување површина е мазна и издржливи и е исто така лесно да се исуши и се погодни за сите сув-избришете маркери, може да се користи за да се пишуваат пораки, слики, меморандуми, и така натаму.можете да го поставите на кој се одвојува пенкало лента на која било од белата одбор е 4 страни, за да се задржи 3 сува избрише маркери, 6 магнети, и Сува гумичка затворање на вашите раце.Svopy магнетни сува избрише табла користи на најдобар квалитет на алуминиум рамка, која има многу висока цврстина и може да се користи за подолго време. ????????????????????????&???????????????????????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????? : Svopy сува избришете одбор доаѓа со мазна и издржливи пишување на површината, анти-отпад, лесно сува избрише, и компатибилен со сите сува избрише маркери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20