• Новак
CDQYA Метал Организатор Мрежа Биро Организатор Табела 9 Мрежи Дизајн Складирање Кутија Фиока Молив Пен Носителот (Боја : Розова)

CDQYA Метал Организатор Мрежа Биро Организатор Табела 9 Мрежи Дизајн Складирање Кутија Фиока Молив Пен Носителот

DEN 4992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставна ковано железо и стилски форма полн со дизајн смисла.Electroplating процес, површината е мазна и влажна.Шупливи дизајн, појавата на фини мрежа crisscross.Го носат-отпорни, материјал не е лесно да лупам надвор боја.На изработка е во ред, површината е тркалезната и мазна, без burrs, и не ги повредат вашите раце.Материјал : Metal Style : Modern Shape : Square Material : Metal Color : розова, зелена, сина, black Size : за 22x11x10.5cm Simple ковано железо и стилски форма полн со дизајн sense Electroplating процес, површината е мазна и влажна.Шупливи дизајн, појавата на фини мрежа crisscross.Го носат-отпорни, материјал не е лесно да лупам надвор боја.На изработка е во ред, површината е тркалезната и мазна, без burrs, и не ги повредат вашите раце.Пакет се Вклучени : 1 x Метал Организатор (Не Вклучувајќи ја и Секоја Друга Стока!!!)Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00