• Новак
Newsee Decals Дом е местото Каде Љубовта Живее Цитат Винил Ѕид Decal Налепница Уметност-Оркестарот Дневна Соба

Newsee Decals Дом е местото Каде Љубовта Живее Цитат Винил Ѕид Decal Налепница Уметност-Оркестарот Дневна Соба

DEN 333.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : ПВЦ.Големина : 60*40cm.DIY за вашата прекрасна и елегантна Соба,тоа ќе биде убава, сон куќа и љубов куќа.Убава ѕид уметност ѕид decal за вашиот дом или канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера.Пакет : 1* ѕид налепница.Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00

Sacyic Количка за Складирање Кошеви за Полиците, Ткаенина за Складирање Кантите за Плакарот, Правоаголни Расклопна

Мултифункција : кошница за подароци празна е погодна за различни површини, и може да се користи во спалн�

DEN 335.76