• Новак
X-DREE Ѕид CCTV Систем Алуминиумски Легури Домување Монтажа Заградата 225mmx18mm(Staffa ди montaggio во lega ди alluminio по alloggiamento del sistema видео надзор по montaggio на parete 225mmx18mm

X-DREE Ѕид CCTV Систем Алуминиумски Легури Домување Монтажа Заградата 225mmx18mm(Staffa ди montaggio во lega

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на повеќето брендови на отворено камера домување и алуминиум застане не се пластични.Прилагодливи ротација на главата; Инсталирани на плафон или на ѕид; Максимално оптоварување 15 Kg.Net Тежина : 155g; Пакет Содржина : 1 x видео надзор Камера Монтажа Заградата; 1 x База Заградата.Главната Боја : Сребро Тон; Mouting Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16"(Colore principale : tono argento, diametro ди montaggio : 4 mm / 0,16' '.Големина : За 225mm x 18mm/8.86" x 0.71" (L*D); База Дијаметар : 90mm/3.54"(Dimensioni : circa 225mm x 18mm / 8.86' 'x 0.71' '(L * D); Diametro база : 90mm / 3.54' '.Ѕид CCTV Систем Алуминиумски Легури Домување Монтажа Заградата 225mmx18mm Description : Одговара на повеќето брендови на отворено камера домување и алуминиум застане не plastic Adjustable ротација head Installed да таванот или wall Maximum оптоварување 15 Kg Description во Spanish Staffa ди montaggio во lega ди alluminio по alloggiamento del sistema видео надзор по montaggio на parete 225mmx18mm Adatto alla maggior parte delle marche ди custodie по telecamere esterne, supporto во alluminio не во plastica Testa ди rotazione regolabile, installata на soffitto оа parete, portata massima 15 kg Peso netto : 155 g; Contenuto della confezione : 1 x staffa ди montaggio по telecamera видео надзор; 1 x staffa ди base Colore principale : tono argento, diametro ди montaggio : 4 mm / 0,16' 'Dimensioni : circa 225mm x 18mm / 8.86' 'x 0.71' '(L * D); Diametro база : 90mm / 3.54' '.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76