• Новак
SITKA Опрема Мажите Timberline Панталона

SITKA Опрема Мажите Timberline Панталона

DEN 5976.00

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на нашата најпаметните дизајни и повеќето технички ткаенини, како водоотпорен Gore-Tex со Рашири Технологија и Prima Loft изолација, овој систем обезбедува максимална топлина, времето за заштита и трајност.Секое парче на опрема е конструиран за да работат заедно за да заврши на кожата-да-школка систем, со средината слоеви подеднакво погоден да се направи на работа на изолација или outerwear за време на висока активност или прекини во времето.Направени во САД или Увезуваат. - Користете пред оптоварување машина за перење и мирис-бесплатно, благ детергент - Користете топла вода за постојан притиснете или нежно циклус и исплакнете ја двапати за да се обезбеди сите почиста е отстранета - Не Кајгана + Не Сува Чиста + Не Железо.SITKA TIMBERLINE ПАНТАЛОНА Дизајниран да се застане на најтешките средината до крајот на сезоната услови, Timberline Жадувам е долго стоеше како алпска хантер си одат-да.Timberline Жадувам е дел на крајот на сезоната систем.Бидете сигурни да следете ги на производителот за нега на инструкции – обично се наоѓаат во внатрешноста ознака.Овој систем е дизајниран за кога temps капка, ветровите howl и треба бомба-доказ опрема што ви држи во слепа дојде пеколот, или висока вода.За влага и триење-склони области во седиштето и колена, нашиот пристап беше да шема-во трајни облоги додека обезбедување на исклучително дише мека лушпа панталона.Изградени со ултра-трајни 4-начин се водат полиестер со двојно армирано-водоотпорен–уште дише–најлон Ripstop колена и седиште.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00

брашно сад Пластични Ориз Кофа, 10Kg Ориз Складирање Бин, Мали Брашно Складирање Кутија, Херметички Ориз Цилиндар,Храна

Погодни за Жито, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Овошје, Храна за Миленичиња и Повеќе [Производ параметр�

DEN 780.00