• Новак
Sheepshead Advens Деца UPF 50+ Детска Маица Унисекс Момчиња Девојчиња Отворено Кошула УВ Заштита Облека Oeko Техника на Платно

Sheepshead Advens Деца UPF 50+ Детска Маица Унисекс Момчиња Девојчиња Отворено Кошула УВ Заштита Облека Oeko

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Направен во Колумбија.Се повлече На затворање.Машина за миење.Не користите ткаенина омекнувач.Избегнувајте перење со предмети кои се патентите или Лепенка, или лошо напишан предмети.Миење со слични бои (Заповед боја catcher производи нема да работат).Не користите кајгана содржат хлор.Висат сува или собори сува ниска.Долг ракав UPF 50+ ЗАШТИТА од СОНЦЕ т-маица.Тоа се прави со лесни и мека ткаенина.Влага е брзо да се повлече имајќи сува и удобно.Перформанси ткаенина со colorfastness.Боја remans живописни за подолго време.OEKO-TEX уверение.Стандард 100 ткаенина.Тоа е целосно ослободени од штетни хемикалии и безбедно за човечка употреба.Стандард се вклопуваат. 100% Полиестер.Направен во Колумбија.Детето на сликата е 33 Кг и 39" високи.Тој е облечен големина 3 T.Лесни UPF 50+ дете Заштита од сонце Т-маица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00

брашно сад Пластични Ориз Кофа, 10Kg Ориз Складирање Бин, Мали Брашно Складирање Кутија, Херметички Ориз Цилиндар,Храна

Погодни за Жито, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Овошје, Храна за Миленичиња и Повеќе [Производ параметр�

DEN 780.00