• Новак
5 Шила Мраз Cleat, Широк Водат Спектар Стабилно Одење на Прошетка Влечење Cleat за Снег Игра за Зима Мраз Риболов

5 Шила Мраз Cleat, Широк Водат Спектар Стабилно Одење на Прошетка Влечење Cleat за Снег Игра за Зима Мраз Риболов

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

8 oz Length : Прибл.Производ Материјал : Crampons снег чевли опфаќа се направени од силика гел (растеглив) + нерѓосувачки челик, со добра ладно отпорност и издржливост, да може ефективно да се избегне сите видови на падови и повреди предизвикани од премногу лизгава и ледените патишта во зима.Можете да остатокот увери дека шила ќе не виткајте или се скрши и на ниска температура отпор може да обезбеди стабилна зафат. Добра Еластичност : Дебела силикони, полн со еластичност, не е лесно да се скрши, лесно да се стави на и полетување, може да биде цврсто прикачен на vamp, широк водат опсег, стабилно одење, еластична и ивица, заштита на горниот дел од повреда на чевли, погоден за повеќето чевли.2 in Width : Прибл.Добра Еластичност : Дебела силика гел, полн со еластичност, не е лесно да се скрши, лесно да се стави на и полетување, може да биде цврсто прикачен на vamp, широк водат опсег, стабилно одење, еластична и ивица, заштита на горниот дел од повреда на чевли, погоден за повеќето чевли.35 во земјата шила, силен и стабилен, лесен за стари лица и деца да застане на мраз и снег патот.Функција : 1.Можете да остатокот увери дека шила ќе не виткајте или се скрши и на ниска температура отпор може да обезбеди стабилна зафат.0 во Пакет Листата : 2 x Crampons Чевли се Покријат. Стабилна Земја Шила : Постојат пет земјата шила на дното, 9mm/0.Tainless Челик Спајк : Tainless челик шила не се лесно да се рѓа, и имаат специјални анти свиткување технологија. Производ Материјал : Crampons снег чевли опфаќа се направени од силика гел (растеглив) + нерѓосувачки челик, со добра ладно отпорност и издржливост, да може ефективно да се избегне сите видови на падови и повреди предизвикани од премногу лизгава и ледените патишта во зима. Применливи Сцени : Погоден за повеќето отворено ситуации во зима, како што е зима мраз риболов, зимско искачување, снег играње, отворено одење кога замрзнување на отворено, или дури и на нејасната патишта.

Спецификацијата

Item Type:
Silicone 5 Spikes Crampons Shoe Cover
Product Material:
Silicone (Stretchable) + Stainless Steel
Product Color:
Black
Weight:
Approx. 50g/1.8oz
Length:
Approx. 107mm/4.2in
Width:
Approx. 50mm/2.0in
Package List:
2 x Crampons Shoe Cover :

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76