• Новак
Puccy Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со Lenovo IdeaPad Тенок 7i Про 14IHU5 14 Лаптоп (Активни Област опфаќа Само) Заштитна Заштитници Guard

Puccy Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со Lenovo IdeaPad Тенок 7i Про 14IHU5 14 Лаптоп (Активни

DEN 887.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте во предвид дека заштитна фолија само опфаќа Активна Област, а не на целиот уред екран. 9 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Прашина,меур слободни,еден-притисни супер лесно за инсталација.Oleophobic Екран Облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Умерена дебелина чување на екранот одговора за секој допир и допрете го.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00

брашно сад Пластични Ориз Кофа, 10Kg Ориз Складирање Бин, Мали Брашно Складирање Кутија, Херметички Ориз Цилиндар,Храна

Погодни за Жито, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Овошје, Храна за Миленичиња и Повеќе [Производ параметр�

DEN 780.00

Sacyic Количка за Складирање Кошеви за Полиците, Ткаенина за Складирање Кантите за Плакарот, Правоаголни Расклопна

Мултифункција : кошница за подароци празна е погодна за различни површини, и може да се користи во спалн�

DEN 335.76