• Новак
SUNNYCLUE 18K Вистински Злато Позлатен Paperclip Синџири Линк Гајтанот најголемиот Дел Ѓердан Ширина 4mm Накит Одлуки Синџири со Месинг Скок Прстени Hummer Clasps за Ѓердани Наракв?

SUNNYCLUE 18K Вистински Злато Позлатен Paperclip Синџири Линк Гајтанот најголемиот Дел Ѓердан Ширина 4mm Накит

DEN 402.96

Достапност
Достапно за нарачка

❤[ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] : Овие синџир се 18 K злато позлатен, противалергиски материјал-добар за чувствителна кожа, лесни, мазни, цврсти и издржливи, може да се користи за долго време. ❤[ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ] : Дојде со 10pcs 18k злато позлатен hummer затворач, 20pcs злато месинг скок прстени, 2m злато позлатен paperclip синџир, пластична кутија е вклучена да ви помогне лесно за чување и заштита на накит наоди. ❤[SIZE] : синџирот должина е околу 2m, на еден линк синџир е 0.47 во/12mm долго,0.16 во/4mm широк, 0.8 mm дебел; 10мм hummer затворач; 5mm скок прстени; силни и издржливи, еко-пријателски позлата. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : класичен paperclip синџир е погодна за мажите и жените накит одлуки.Можете да го носат без додавање на било украси, или со скок прстени и токи, и да додадете акрилик монистра, стаклени монистра,шарм, приврзоци да се направи популарна ѓердани, белегзии и обетки. ❤[НАЈДОБАР ПОДАРОК] : Тие се прекрасни подароци за оние кои сакаат DIY накит одлуки, исто така, може да биде Божиќ , Роденденот , Valentin ден , Денот на Мајката , Годишнина , итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

брашно сад Пластични Ориз Кофа, 10Kg Ориз Складирање Бин, Мали Брашно Складирање Кутија, Херметички Ориз Цилиндар,Храна

Погодни за Жито, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Овошје, Храна за Миленичиња и Повеќе [Производ параметр�

DEN 780.00

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00