• Новак
QIYHB Едноставна Јасно Стакло Столб Светилка Сите-Алуминиум Интегрирани Умре-Кастинг Столб Светлина IP54 Отворено Водоотпорен Табела Светлина Вила Двор Светла Градин

QIYHB Едноставна Јасно Стакло Столб Светилка Сите-Алуминиум Интегрирани Умре-Кастинг Столб Светлина IP54 Отворено

DEN 2303.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ Професионални процес на производство : лампи се направени од високо-квалитет умре-фрлија алуминиум, кој е издржлив и не рѓа.Светилка тело е направено преку различни процеси.Извор на светлина естетика создава романтика и ја зголемува шарм на модерни или антички згради. ★ Меѓународниот стандард E27 сијалица : факултативен сијалица тип, ПРЕДВОДЕНА/енергија-заштеда светилка/блескаво светилка, се препорачува максимална моќност на сијалицата : 60 W, светилка напон 110-240 V.Напојување : А жичен напојување е потребно. ★Професионални отворено водоотпорен и високи-температура на печење боја технологија : ефективни rainproof и лошите временски услови, водоотпорен, водоотпорна, анти- ' рѓа слој, долг животен век во дождливото време и екстремни температури. ★ Идеален избор за надворешна осветлување : безбедност осветлување за градини, паркови, ресторани, хотели, патишта, тераси, гаражи, courtyards, тремови и приоди за автомобили или имот влезовите. ★ Ве молиме имајте на ум : Овој производ е продаден од страна на QIYHB.Ние секогаш се одржи 100% доверба во нашите производи.Ние може да обезбеди било каква помош во врска со овој проект.Ве молиме ни e-mail преку Пораки.Ние ви обезбеди со 24 часа со поддршка за корисниците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CDQYA Метал Организатор Мрежа Биро Организатор Табела 9 Мрежи Дизајн Складирање Кутија Фиока Молив Пен Носителот

Едноставна ковано железо и стилски форма полн со дизајн смисла.Electroplating процес, површината е мазна и вла�

DEN 4992.00