• Новак
Hoshizaki 3A1434-01, Бин Контрола Brkt(M)/Sus

Hoshizaki 3A1434-01, Бин Контрола Brkt(M)/Sus

DEN 1773.60

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Hoshizaki е посветена на развој на оригинални производи кои носат комфор и удобност во вашиот живот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат