• Новак
Casil 12V 5AH Замена на Батеријата Компатибилен со Жилет E100 E125 E150 Електричен Скутер Батерија - Pack 2

Casil 12V 5AH Замена на Батеријата Компатибилен со Жилет E100 E125 E150 Електричен Скутер Батерија - Pack 2

DEN 730.80

Достапност
Достапно за нарачка

CA1250 SLA е 12 V 5 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата.Димензии : 3.54 инчи x 2.76 инчи x 3.98 инчи.Терминал : Ф1. Листата е за Батеријата само.Без жица подигнат или додатоци за монтирање вклучени.SLA / AGM истури доказ батерија е карактеристика на високо празнење стапка, широк оперативни температури, подолг сервисен живот и длабоко празнење се опорави.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.Совршена замена за EXP1240, UPG UB1240, Mighty Max ML4-12, Моќ-Sonic PS-1240, Моќта на Кралот PK1240 и многу повеќе!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sacyic Количка за Складирање Кошеви за Полиците, Ткаенина за Складирање Кантите за Плакарот, Правоаголни Расклопна

Мултифункција : кошница за подароци празна е погодна за различни површини, и може да се користи во спалн�

DEN 335.76

MKJLSD Ѓубре Лименки,Педалата за Отпадоци со Пластични Внатрешна Кофа,Бранеа од Нерѓосувачки Челик/Црна/21.5Cmx33.5Cm

▲Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла�

DEN 1200.00

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76