• Новак
GPS Навигацијата за Автомобил Камион 7 Инчен Екран на Допир за 2022 Мапи Гласовни Навигација Возило GPS за во Автомобил HGV Забрзување Предупредување Слободен Живот Мапи

GPS Навигацијата за Автомобил Камион 7 Инчен Екран на Допир за 2022 Мапи Гласовни Навигација Возило GPS за

DEN 1655.76

Достапност
Достапно за нарачка

④Support ФМ емитува, но FM не значи FM радио, само за пренесување на gps звук на вашиот автомобил. 【Голем Капацитет за Конфигурација】Нашите GPS navigator доаѓа со Високи перформанси на ПРОЦЕСОРОТ, изградена-во 8 GB ROM 256 MB RAM меморија, поддршка до 32 G проширена меморија, многу простор за складирање на мапи и материјали, а исто така доаѓа со автомобил полнач, назад заградата планината, (не SD/ТФ-картичка вклучени). (Превземање но не се претходно инсталирани мапи : Европа, Австралија, Јужна Америка, итн.Тоа го направи со калено стакло и висок квалитет на сензори и има целосна агол на гледање и висока осветленост (500cd) што можете да ја видите мапата јасно дури и под Сонцето.Се обезбеди со живот слободни мапа на ажурирања на нашата Aonerex веб-сајт. 【7 ИНЧЕН ЕКРАН на ДОПИР】7" TFT LCD екран на допир е јасно и на чувствителните, 800 x 480 резолуција. 【Преносни Лесен за Употреба】Посветен GPS navigators се прикаже тековната улица, моменталната брзина, ограничување на брзина и пристигнување време.⑤Providing Интелигентни Тековната камерите за Брзина Сигнали, Звук Предупредување, Планирање на Маршрутата, Улица Имиња Емитува, Моменталната Брзина и Активна Лента Асистент, го прикажува Преостанатото Растојание, кажувајќи Проценува Пристигнување Време ( вистински глас објавувањето).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIYHB Едноставна Јасно Стакло Столб Светилка Сите-Алуминиум Интегрирани Умре-Кастинг Столб Светлина IP54 Отворено

★ Професионални процес на производство : лампи се направени од висококвалитет умрефрлија алуминиум, ко

DEN 2303.76