• Новак
2 Пакети Ni-Cd 2000mAh Замена на Батеријата Компатибилен со Ryobi Батерија 18V ЕДЕН+ P100 P101 ABP1801 ABP1803 BPP1820 1322401 1400672 13022 1323303 130255004 130224007 130224028 130224054

2 Пакети Ni-Cd 2000mAh Замена на Батеријата Компатибилен со Ryobi Батерија 18V ЕДЕН+ P100 P101 ABP1801 ABP1803

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

DETIALS : Замена на Батеријата Компатибилен со Ryobi Батерија 18v / Напон : 18 V / Капацитет : 2000m Ah / Тип : Ni-Cd / Wattage : 36 Wh / Количина : 2 Пакет.Замена на Батеријата Компатибилен со Ryobi 18 Volt батеријата:P100 P101 ABP1801 ABP1803 BPP1820 BPP-1815 1322401 1400672 13022 1323303 130255004 130224028 130224007 130224028 130224054 ; Компатибилен со сите Ryobi 18 V cordless алат В Серија & CDI Серија.Оваа Замена на Батеријата Компатибилен со Ryobi 18 V батеријата е CE, FCC ROHS уверение, направен од високо-квалитет клетки, донесе неколку квалитетни проверки пред пратката.Вграден систем за заштита од над-полнење, над-испуштање, во текот-топлина, обезбедува краток спој заштита и стабилен напон коло.Ние обезбедуваме 24 часа,' пријателски услуги на клиентите, било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние се заложи за нудење помош.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76

CDQYA Метал Организатор Мрежа Биро Организатор Табела 9 Мрежи Дизајн Складирање Кутија Фиока Молив Пен Носителот

Едноставна ковано железо и стилски форма полн со дизајн смисла.Electroplating процес, површината е мазна и вла�

DEN 4992.00