• Новак
NKDbax Автомобил Надворешноста Rearview Огледало Покрие Крило Огледало Опфаќа Капи,за Toyota Prius C Аква

NKDbax Автомобил Надворешноста Rearview Огледало Покрие Крило Огледало Опфаќа Капи,за Toyota Prius C Аква

DEN 1713.60

Достапност
Достапно за нарачка

1. Задниот дел на возилото-видете огледало маска е направена од високо квалитетни материјали, со добра завршна површина, мала тежина, рѓа-доказ, не-исчезнува, трајни, и може да се користи за долго време.Завршна површина е на високо ниво, кој може да се заштити вашиот коло од гребнатини и абразија, додавајќи чувство на модата на вашиот автомобил. 2. Добро-собрани, лесно да го инсталирате, и ефикасно да се заштити rearview огледало од оштетување.Непречено изглед и едноставни бои може да се подобри визуелни влијание, за да се направи вашиот автомобил уникатно луксузен и модерен, и во голема мера се подобри форма и изглед на автомобилот. 3. Задниот дел на возилото-видете огледало поклопецот е дополнение на постоечките огледало, не треба да се мешаат со постојните огледало, но исто така носи нов изглед на вашиот автомобил.Тоа може ефикасно да се заштити rearview огледало од оштетување, ја загадуваат на прашина во воздухот, се задржи на воздухот е свеж, и направете ја вашата возењето побезбедно и поудобно. 4. Парична казна површински третман на rearview огледало покрие создава сјајни изглед, додавање на чувство на луксуз и елеганција.Се разликуваат вашиот автомобил од слични модели на улица, што го прави високо-квалитетни, уникатен и препознатлив. 5. Пред купување на производот, ве молиме проверете ја компатибилноста во опис на производот за да се осигури дека таа е погодна за вашиот модел.Ако не сте задоволни со цел, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76