• Новак
ikasus Бебе Rattles Играчки,Бебе Мека Виси Штракаат Кадифен Играчки - Бебе Играчки за 0 3 6 9 1 Доенче Кадифен Шетач Играчка Автомобил Кревет Креветчето Патување Активност В?

ikasus Бебе Rattles Играчки,Бебе Мека Виси Штракаат Кадифен Играчки - Бебе Играчки за 0 3 6 9 1 Доенче Кадифен

DEN 583.20

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал безбедноста : бебето правец на свири pendant е направен од високо-квалитет кратка кадифен материјал, кој е мека, безбедно, не-токсични, не содржи флуоресцентни агенти, и е исполнет со мека PP памук, кој е многу пријателски за babys деликатна кожа.Цртан филм сликата : симпатична слики на ѕвезди и облаците и едноставна боја дизајн може да се промовира babys визуелна развој и боја перцепција.Го привлече вашето babys внимание : Помагаат да се стимулира babys сетила преку поглед, допир и звук.Развој на вашиот babys координација вештини : Развивање на babys тактилни сетила и рака око координација природно.Лесно да се откажам : Постои 7 cm долги lanyard над правец на свири pendant играчка.Можете лесно да се откажам ова бебе играчка на шетач, креветчето, менување на маса или столче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

QIYHB Едноставна Јасно Стакло Столб Светилка Сите-Алуминиум Интегрирани Умре-Кастинг Столб Светлина IP54 Отворено

★ Професионални процес на производство : лампи се направени од висококвалитет умрефрлија алуминиум, ко

DEN 2303.76

силиконски чорапи за сува нозе жените Навлажнувачки Гел Нога Анти-напукнување Заштитник Нога Нега Алатка Чорапи

СИЛИКА ГЕЛ ЧОРАПИ АКТ НА : : Ослободување на Болката од Metatarsal, Пета Коска се Покрене, Corns, Calluses, Bunions и Блист

DEN 268.56

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76