• Новак
Алуминиумска Кутија, Алуминиумска Кутија Ладење Случај Коло Додатоци Електронски Diy Контролер Алуминиумска Кутија За Вашиот Diy Проект Контролори

Алуминиумска Кутија, Алуминиумска Кутија Ладење Случај Коло Додатоци Електронски Diy Контролер Алуминиумска

DEN 388.80

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да го користите овој обичај куќишта за вашиот DIY проект.Може да се користи за decoders, контролори, електронски производи, топлина дисипација алуминиумско куќиште, печатени коло жици алуминиумска кутија, анти-громот алуминиум школка, DIY, итн.Површината sandblasting и брусен третман, отпорни на абење и убава, удобен рака чувство.Добар дисипација на топлина и се одличен електромагнетни оклопна перформанси.Алуминиум Ладење Кутија брзо може да топлина дисипација, спречување на внатрешните печатени коло од изгоруваат. 1. Алуминиум Ладење Кутија брзо може да топлина дисипација, спречување на внатрешните печатени коло од изгоруваат. 2. Можете да го користите овој обичај куќишта за вашиот DIY проект. 3. Површината sandblasting и брусен третман, отпорни на абење и убава, удобен рака чувство. 4. Добар дисипација на топлина и се одличен електромагнетни оклопна перформанси. 5. Може да се користи за decoders, контролори, електронски производи, топлина дисипација алуминиумско куќиште, печатени коло жици алуминиумска кутија, анти-громот алуминиум школка, DIY, итн.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Aluminum Alloy Box
Color:
Matte Black with Flat Plate
Material:
Aluminum Alloy
Dimensions:
Approx. 55 x 106 x 150mm / 2.2 x 4.2 x 5.9in
Shell / Baffle Thickness:
1.25-1.5mm
Product Structure:
 Split type
  :
Package List:
2 x Aluminum Cooling Box :
2 x Baffle :
1 Set of Screw :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28