• Новак
(2 ПАРЧИЊА) само 11,6 Анти Сина Светлина Сјајот Екран Заштитник за Acer Chromebook R11 Само 11,6, Леново Chromebook C330 Само 11,6, Samsung Chromebook 4 3 само 11,6, ASUS Chromebook Само 11,6 HP Dell Chromebook Само 11,6 Ек

(2 ПАРЧИЊА) само 11,6 Анти Сина Светлина Сјајот Екран Заштитник за Acer Chromebook R11 Само 11,6, Леново Chromebook

DEN 381.36

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ : Анти Сино Светло & Сјајот Екран Заштитник е специјално за само 11,6" Acer Chromebook R11, Acer Chromebook Спин 311 Кабриолет, Samsung Chromebook 4 3 Само 11,6", Леново Chromebook C330 Само 11,6, Само 11,6" Леново Chromebook 100e 300e 500e, Леново Chromebook N21 N22 N23, ASUS Chromebook C201 C202 SA САМО 11,6", HP Chromebook 11 Не-Touch Традиционалните Лаптоп.Заштитник Димензија : 10.1" x 5.67"/ 256.5 mm x 144mm. (Ве молиме Мери Видливи на Екранот Област Дијагонално, Агол до Агол, Без Рамка).АНТИ СИНА СВЕТЛИНА : 2-ПАКЕТ за дизајн.Анти Сино Светло Екран Заштитник може да се филтрираат сина светлина, Анти-Отсјај, UV400 заштита, Заштита од Зрачење и олеснување на компјутер замор на очите да ви помогне да спиете подобро.АНТИ-НУЛА & МЕУР-СЛОБОДНО : Со 9 H цврстина нула отпор, оваа Анти Сино Светло Екран Заштитник ефикасно ги штити екранот од секојдневните гребнатини, отпечаток, прашина и инциденти.Нема меурчиња или остатоци.УЛТРА-ТЕНКИ & HD ЈАСНО : Ултра тенок и јасен екран заштитник може да се зачува висока резолуција и живописни бои на вашиот LCD дисплеј и ефективно го блокира рефлектира светлината од LCD екранот за да се намали око замор.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ & ОТСТРАНИ : Ова HD екран заштитник е дизајниран да се почитуваат на екранот само рамка, но лепило бесплатно на екранот.Остави без остатоци кога се отстрани и може да се повтори паста и употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76

силиконски чорапи за сува нозе жените Навлажнувачки Гел Нога Анти-напукнување Заштитник Нога Нега Алатка Чорапи

СИЛИКА ГЕЛ ЧОРАПИ АКТ НА : : Ослободување на Болката од Metatarsal, Пета Коска се Покрене, Corns, Calluses, Bunions и Блист

DEN 268.56

QIYHB Едноставна Јасно Стакло Столб Светилка Сите-Алуминиум Интегрирани Умре-Кастинг Столб Светлина IP54 Отворено

★ Професионални процес на производство : лампи се направени од висококвалитет умрефрлија алуминиум, ко

DEN 2303.76