• Новак
BINGFANG-W Линеарна Actuator, 100mm Удар Висока Должност 750N Права Линија Електрични Линеарна Actuator 24V

BINGFANG-W Линеарна Actuator, 100mm Удар Висока Должност 750N Права Линија Електрични Линеарна Actuator 24V

DEN 273.60

Достапност
Достапно за нарачка

Електричен притисни род е на електричен погон уред кој ги претвора ротари движење на моторните во линеарно reciprocating движење на притисни род. 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи во различни едноставни или сложени процеси како механичка машина за далечинска контрола, централизирана контрола или за автоматска контрола.Може да ја зголеми или зголемување на мозочен удар со менување на должината на рачката рака.Главната користи во електрична медицински кревет, електрични троседот, електрични стојат кревање род, индустриски електрична кревање систем, камера рамка, раководител на камерата, свадба систем.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг experience Features : 1. 100% сосема нов и висок квалитет.2. Електричен притисни род е на електричен погон уред кој ги претвора ротари движење на моторните во линеарно reciprocating движење на притисни род.3. Може да се користи во различни едноставни или сложени процеси како механичка машина за далечинска контрола, централизирана контрола или за автоматска контрола.4. Може да ја зголеми или зголемување на мозочен удар со менување на должината на рачката рака.5. Главната користи во електрична медицински кревет, електрични троседот, електрични стојат кревање род, индустриски електрична кревање систем, камера рамка, раководител на камерата, свадба систем.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Model : ЈС-TGZ-U1 Voltage : 24 VMaximum Push / Pull : 750 NStandard Удар : S=100mm No-оптоварување на ветер : 10/s Environment Температура : -26℃-50℃Стандард за Заштита на Ниво : IP54 Noise Ниво : Помалку Од 42d BWeight : Прибл. 1044g / 36.8 oz Package Листа : 1 * Линеарна Actuator2 * Holder4 * Задржување Pin.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист,

Тоа е, исто така, за бричење.Име : Берберот Chair Features : 360 Степени Ротирачки Берберот Стол Висок Квалитет Ч

DEN 20195.28