• Новак
AEBDF 1PC Лизгачки Штала Врата се Справи со Кабинетот Плакарот Мебел Флеш Повлече Справи со Дрво Вратата Портата Хардвер Додаток

AEBDF 1PC Лизгачки Штала Врата се Справи со Кабинетот Плакарот Мебел Флеш Повлече Справи со Дрво Вратата Портата

DEN 2336.40

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.Ова се справи со е направен од висок квалитет на јаглероден челик и е многу силен на секоја врата.Може да се користи како внатрешен или надворешен штала врата се справи, лизгачки врата се справи, вратата или гаража врата се справи, гардероба вратата.Овој високо квалитетен челик црна штала врата се справи може да се користи за врати, врати, гаражи, плевни, свлечишта, плакари, лизгачки врати - екстериерот и ентериерот.Направени од високо-квалитетен челик, можете да го издржат тешките средини дали сте внатре или надвор,во исто време, тоа е мазна, едноставен и елегантен.Модерен, елегантен дизајн и мазна површина направи да се чувствувате полни.Материјал : Јаглероден челик Големина на : 16*2.5*3.5 cm Colour : Black Made од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.Ова се справи со е направен од висок квалитет на јаглероден челик и е многу силен на секоја врата.Може да се користи како внатрешен или надворешен штала врата се справи, лизгачки врата се справи, вратата или гаража врата се справи, гардероба вратата.Овој високо квалитетен челик црна штала врата се справи може да се користи за врати, врати, гаражи, плевни, свлечишта, плакари, лизгачки врати - екстериерот и ентериерот.Направени од високо-квалитетен челик, можете да го издржат тешките средини дали сте внатре или надвор,во исто време, тоа е мазна, едноставен и елегантен.Модерен, елегантен дизајн и мазна површина направи да се чувствувате полни.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 * Вратата Handle Suitable за кабинет, фиока, врата, ковчегот, плакар, шкаф, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат