• Новак
Rectorseal 97969 350 Една Жица Snagger со 13-Инчен Челичното Јаже

Rectorseal 97969 350 Една Жица Snagger со 13-Инчен Челичното Јаже

DEN 11008.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се постави и го урне жица повлекува во помалку од 5 минути.Зголемување на конкурентна предност со драматично намалување на вашиот постави и го урне време.Намалување на работната трошоци по повлече.Значително зголемување на вашата продуктивност со пополнување повеќе влече на ден.Револуционерна време sving дизајн.Опис на производот Жица Snagger 350 Еден w/3-Инчен Челичното Јаже.Жица Snagger алатки се изработени од термички обработени од нерѓосувачки челик и се достапни во широк спектар на големини кои работат со жица од 2/0 преку 600 MCM.Да се постави apull, едноставно вметнете го крајот на жица во алатка и да се поттикнат се додека не запира.На пролет се активира со заби автоматски ќе се гризе кабел слој.Откако се повлече, се сече жица две-Инчи под алатка, unscrew специјално дизајниран капа и да се поттикнат на жица надвор од горниот крај на алатката.Од Производителот Жица Snagger 350 Еден w/3-Инчен Челичното Јаже.Жица Snagger алатки се изработени од термички обработени од нерѓосувачки челик и се достапни во широк спектар на големини кои работат со жица од 2/0 преку 600 MCM.Да се постави apull, едноставно вметнете го крајот на жица во алатка и да се поттикнат се додека не запира.На пролет се активира со заби автоматски ќе се гризе кабел слој.Откако се повлече, се сече жица две-Инчи под алатка, unscrew специјално дизајниран капа и да се поттикнат на жица надвор од горниот крај на алатката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76

QIYHB Едноставна Јасно Стакло Столб Светилка Сите-Алуминиум Интегрирани Умре-Кастинг Столб Светлина IP54 Отворено

★ Професионални процес на производство : лампи се направени од висококвалитет умрефрлија алуминиум, ко

DEN 2303.76

силиконски чорапи за сува нозе жените Навлажнувачки Гел Нога Анти-напукнување Заштитник Нога Нега Алатка Чорапи

СИЛИКА ГЕЛ ЧОРАПИ АКТ НА : : Ослободување на Болката од Metatarsal, Пета Коска се Покрене, Corns, Calluses, Bunions и Блист

DEN 268.56