• Новак
TKSEZI Бавно се Враќа на Мемориска Пена Перница Грлото на Контура Перница за Врат Болка Анти ' Рчи Странични Прагови Перници со Перат Перница Случај (Боја : Морнарица)

TKSEZI Бавно се Враќа на Мемориска Пена Перница Грлото на Контура Перница за Врат Болка Анти ' Рчи Странични

DEN 485.04

Достапност
Достапно за нарачка

1.Се ЧУВСТВУВААТ СПИЈАТ НА CLOUD : Ова мемориска пена перница за спиење овозможува да се елиминираат притисок поени на вашиот вратот и главата, им помага да се релаксираат вашите мускули и нежно coaxes синусите пасуси за да го отворите која е одлична за ' рчењето стрес, несоница и анксиозност помош.Но, луѓе може да доживеат различни резултати. 2.ГРЛОТО на ПЕРНИЦА ЗА ВРАТ БОЛКА : Вашиот лекар може да ви реков како да се избере вистинскиот перница за ублажување на болка во вратот : долниот перница за назад & стомакот спиење и повисока перница за страна спиење за природни 'рбет усогласување Нашите contourpillow со ергономски дизајн карактеристики 3 зони за да се промовира соодветна' рбет усогласување за сите прагови долниот центар за назад стомакот прагови и 2 повисока конвексни делови за странични прагови. 3 HIGH КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата меморија пена материјал е слободен на PBDEs, TCEP пламен retardants, жива, олово, тешки метали, формалдехид и phthalates.На перат pillowcase занаети со најголем квалитет на дише и противалергиски да се создаде кожата-friendly површината на допир за вашето лице. 4.ДОЛГОТРАЈНИ : Зачувајте ги вашите пари со трајни перница.Перници во евтини полиестер или скапи пердув ќе се изгуби форма со текот на времето.Но ова е еден мемориска пена, нема да оди станот. 1.Перница големина : 50*30cm2.Материјал : Memory Пена со Velour Cover Package се вклучени : 1 X Перница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76