• Новак
CGgJT Складирање Кутија - Ретро Дрвна Маса Организатор - Декоративни Молив Носителот Биро Бизнис Картичката Пен Мобилен Телефон Контролер Носителот

CGgJT Складирање Кутија - Ретро Дрвна Маса Организатор - Декоративни Молив Носителот Биро Бизнис Картичката

DEN 15960.48

Достапност
Достапно за нарачка

Три-димензионални резба цвет, рака-насликани мулти-слој сликарство, нежен изработка, едноставност и висок квалитет на удобност, тоа е чување кутија и, исто така, претставува украс.Ја елиминира средена, го ослободува кабинет простор која е идеална за мали простори, cubicles, полици, суета, tabletops, countertops, итн — Погоден за Дома ,во Канцеларијата, во Училиштето.Големина : Мерење 10.03"D x 7.08"W x 5.11"Х 12 поделени прегради да се организира сите на вашиот канцелариски материјали, пенкало/молив, ножици, далечински управувач, мобилен телефон и картички, шминка четки, козметички собирање, накит или други мали резерви.Комбинацијата на дрвени кутии и смола sunflowers создава Американски стил антички дома, и на целокупниот стил е одраз на интимност на природата.Тип на производ:Десктоп складирање box Material : дрво, Resin Color : длабоко дрво color Size:должина:беа 25,5 cm Width:18cm Height:13cm Weight : 1500g Pattern : цвет pattern Style : едноставни, креативни, Европската style Product функција : Доработка, Storage Applicable сцена : Спална соба, Livingroom, Студија, Плакар, Кујна, Маса, Салон, Суета, Училиште, Office Whether тоа е количка : No Whether тоа содржи канцелариски материјал, далечински управувач, козметика:No2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

силиконски чорапи за сува нозе жените Навлажнувачки Гел Нога Анти-напукнување Заштитник Нога Нега Алатка Чорапи

СИЛИКА ГЕЛ ЧОРАПИ АКТ НА : : Ослободување на Болката од Metatarsal, Пета Коска се Покрене, Corns, Calluses, Bunions и Блист

DEN 268.56