• Новак
Autek Месинг Змеј Statu Пен Носителот - Кинески Рачно Изработени Занаетчиски Донесе Среќа - Кул Биро За Статистика Пенкало, Организатор - Desktop Украси Црвена

Autek Месинг Змеј Statu Пен Носителот - Кинески Рачно Изработени Занаетчиски Донесе Среќа - Кул Биро За Статистика

DEN 1583.76

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : Должина 3.3", ширина 3.3", висина 4.3"(8см х 8cm x 11cm).Материјал : Месинг, Боја, како злато, таписерии во форма, живописни во изгледот, модерен и убава, со висока прецизност, добра осветленост и не е лесно да се носат.Материјал : Бакар, таписерии во форма, живописни во изгледот, модерен и убава, со висока прецизност, добра осветленост и не е лесно да се носат.Чистење : Нежно whisk површината на месинг со мека крпа Кога има прашина за тоа.Не чистење на змејот со киселина-содржи чистење агент.Употреба : Совршен за организирање на вашиот пенкала,картички и мали садови, го направат вашиот простор повеќе чисти.Тоа исто така може да декорација на вашата соба.Исто така добар дар и лична колекција, голем дел од вредни колекција. 100% Satifaction Гаранција : Доаѓа со 100% не-кавга гаранција за квалитет.Ние сме доверба со квалитетот на нашите производи.Предности на производите : Ова е една убава и убава занаети декорација, тој може да игра многу убава декоративен ефект во нашата домашна декорација.Здрава и еколошки пријателски, здрав и издржливи, со добра декоративен ефект.Може да се користи за дома, спална соба, свадба партија, внатрешна тераса кампување, Божиќ, Денот на Вљубените и декорација на други сцени.Спецификации : Боја : Златна/ Црвена Copper Material : Copper Style : Современ Кинески style Size : Должина 3.3", ширина 3.3", висина 4.3"(8см х 8cm x 11cm).Забелешка : Поради различни рачни мерни методи, грешка е 1-2 cm.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носителот Под Кабинет-Авто Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Багажник,

【Применливи спектар】Хартиена Крпа Носителот може да се користи за да се одржи крпи, хартиена крпа се т�

DEN 335.76