• Новак
HINXIETIE 8 Групи Вертикална Чевли Багажник, Дрвени Чевли Организатор, Модерен Простор за Заштеда на енергија Чевли Складирање Полица Држачот за Entryway Плакарот, Црна Бра

HINXIETIE 8 Групи Вертикална Чевли Багажник, Дрвени Чевли Организатор, Модерен Простор за Заштеда на енергија

DEN 1343.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ПРИСПОСОБЛИВИ за ДА се ВКЛОПИ во ЧИЗМИ】На висина помеѓу секој бран на чевли организатор решетката е 5.Може да се скрие изложени завртки која е во внатрешноста на чевли решетката за да додадете убавина.Може да се спречи предмети од паѓање.Боја : Црна, Кафеава(Не Солидна). 【ПОВЕЌЕ ВНИМАТЕЛЕН ДЕТАЛИ】Налепници со истата шема како чевли решетката е вклучена, која може да се покрие завртки внатрешноста на чевли решетката да се подобри естетика.Мулти-завртка дизајн, здрав и стабилен доволно.Површината на чевли решетката е водоотпорен, па тоа може лесно да се чистат со влажна крпа.Висина помеѓу Секој Бран : 5.6 Инчи дебела МДФ одбор, со мулти-завртка структура, што е доволно издржливи и здрав.Вкупната Големина : 43.Постојат baffles на двете страни и назад, така што немора да се грижите за објекти падне!.На доволна големина (43.Материјал : МЕДИЈАПАН. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН 8 ГРУПИ ЧЕВЛИ РЕК】На дрвени чевли решетката има 8 отворени полици (вклучувајќи врвот), правење чевли јасно на прв поглед и лесно да се преземе.5 Инчи, кој може да се смести во најголем број на видови, како што се влечки, спортски чевли, кожени чевли, високи потпетици и така натаму.Тоа може да се користи не само како чевли багажник, но исто така и како складирање решетката за чување дневни потреби, на екранот решетката за прикажување на украси, цвет решетката за чување на растенија и така натаму.Гроздобер рустикален изглед со дрво акцент (не солидна боја) може да се додаде естетика на било кој агол од вашиот дом. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ & ЧИСТИ】Вклучувајќи ги и потребните алатки и прибор, собранието може да се заврши брзо, во рок од 15 минути.Направени од 0.Површината е специјално обработена, мазна и има добра водоотпорен и отпорност на триење.Полица на Големината(Не Вклучуваат Врвот и на Дното) : 16.6" МЕДИЈАПАН.Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте со нас!.

Спецификацијата

Material:
MDF Overall Size

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56