• Новак
Лимон Органски CDC Држачот на 4x3 Keychain Имунизација Картичка Заштитник Водоотпорен Тешко Пластични ID Картичката во Држачот за Жена Човек Наставник Ученик медицинска ?

Лимон Органски CDC Држачот на 4x3 Keychain Имунизација Картичка Заштитник Водоотпорен Тешко Пластични ID Картичката

DEN 691.20

Достапност
Достапно за нарачка

Без пеглање е потребно.Користете благ детергент.Перење Прашања : ве Молиме да се мијат со рака или со машина во ладна вода. [Висок Капацитет] - Не само што може да ги поставите 4*3 картичката, но исто така постојат и два дополнителни картичка места на задната страна од картичката заштитник карта носителот.Не кајгана.За Нашата лична Карта Holder Durable Материјал : СТП кожа + тешко пластична картичка слот + lanyard + keychain. [Удобен Дизајн] - Прецизни за шиење да се спречи нишка од испаѓање. [Исклучителна Печатење] - Рамни изглед, полн печатење, можете да изберете соодветна шема да се меша и натпревар во зависност од вашите носи или го носи додатоци, нека картичка заштитник стане дел од вашиот мода.На монтажни lanyard и клучните прстен направете го тоа лесно за вас да носат картичка заштитник за секоја прилика.Купи со доверба : Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Моден Печатење : Целосна печати дизајн, индивидуални модели, уникатен изглед, нека ви се издвоите од толпата.Заштита на Вашата Картичка : Водоотпорен и лесно да се одржи, така што вашите документи нема да бидат оштетени од паѓање или јавните врз нив додека патуваат.Тоа можете безбедно чување на вашите возачка дозвола, дебитна картичка и кредитна картичка.Тоа е исто така многу погодни за сите видови на луѓе, како што се наставници, ученици, медицински сестри, канцеларијата на работниците, волонтери итн. [Широко Користење] - Оваа картичка заштитник може да се користи за здравствена евиденција менаџери или специјални промоции, фестивали, семејството и училиштето собири, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76