• Новак
Свитлива Римската Столица Опрема за Вежбање, Тешки Прилагодливи Hyperextension Клупа Назад Продолжување за Дома Салата Абдоминална Тренингот Вежби, Носивост 150kg

Свитлива Римската Столица Опрема за Вежбање, Тешки Прилагодливи Hyperextension Клупа Назад Продолжување за

DEN 304.80

Достапност
Достапно за нарачка

Поради светлина и лични разлики во боја разбирање, ќе има мал боја разлика, во вид преовладува.- Max оптоварување : 150kg/ 330lbs(inc. - Совршена За целото Тело Тренингот -> За сила и ab обука, да ви помогне да го направите вертикален мускулите вежба, половината и push-up прозорци. - Виткање& мала тежина вежба клупа -> Компактен дизајн, лесно да се соберат и простор за заштеда. - Тешки - Должност Изградба -> Цврсти и издржливи тубуларна изградба, која ви обезбедува поголема стабилност и безбедност за вашиот простор.Сепак, ние сме прилично сигурни дека овој уникатен римската столица би се донесе огромен удобност.It' s одличен уред за целото тело тренингот дома или во теретана. Прирачник за мерење, ќе има 1 - 3cm грешка, ве молиме да се разбере. Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Корисникот) - L : 104cm - W : 47cm - H : 93cm( Прилагодливи подложка за нозе и backrest да се приспособат на висина).Совршен за добивање на вашиот abs во форма!- Спецификација : Материјал : Челичната Конструкција + СТП кожа + Пена сунѓерот Ширевте Големина : L : 104cm - W : 47cm - H : 93cm Max тежина оптоварување : 150kg/ 330lbs( вклучувајќи корисник)- Назад Hyperextension Клупата на Римската Столица : (1) Зајакнување на вашиот долниот дел на грбот, ' рбет и стомачните мускули, исто Така, им помогне да се подобри циркулацијата на крвта и ја ублажуваат болката (2) Поставено на прецизна агол за крајна климатизација, Мек, дебел перници се обезбеди максимална поддршка и удобност(3) Пена ролки ќе ви ги безбедно во место додека вежбате, Тешки - должност челична конструкција со обложени заврши, направен да трае(4) Тешки - должност челична конструкција со обложени заврши додава на издржливост на овој фитнес опрема. - Зошто поминуваат часови во салата кога ќе можат да се обучуваат дома?Оваа тренингот клупата ви овозможува да се донесе салата квалитетот на приватноста на вашиот дом.Ако не сте задоволни со квалитетот на производот, ќе се целосно рефундирање на дека.

Спецификацијата

Material:
Steel Construction + PU leather + Foam sponge
Unfolded Size:
L
Max weight load:
150kg/ 330lbs( including user)
- Back Hyperextension Bench Roman Chair:
(1) Strengthen your lower back, spine and abdominal muscles, Also help improve blood circulation and relieve pain :
(2) Set to a precise angle for ultimate conditioning, Soft, thick cushions provide maximum support and comfort :
(3) Foam rollers will keep you securely in place while you exercise, Heavy- duty steel construction with coated finish, made to last :
(4) Heavy- duty steel construction with coated finish adds to the durability of this fitness equipment. Click and order now! :
- Package Includes:
1 x Roman Chair :
- Note:
1. Have any questions, please feel free to contact us. :
2. Manual measurement, there will be 1- 3cm error, please understand. :
3. Due to light and personal differences in color understanding, there will be small color difference, in kind prevail. :

Со стоката дадена додека купуваат

Табела Место Картичка, Велигден Шатор Стил Картички, Пакување од 25 Половина Пати Прием Место Картичка, Симпатична

【Премиум картичка акции】пакетот вклучува 25 парчиња на масата на прием на картички, кои се направени на

DEN 263.76