• Новак
F Fityle 4Pcs Премиум Фитнес Црна Базалт Топла Рок Камења за Бања Масажа за Релаксација

F Fityle 4Pcs Премиум Фитнес Црна Базалт Топла Рок Камења за Бања Масажа за Релаксација

DEN 739.20

Достапност
Достапно за нарачка

* Удобно и практично форма, Популарен избор за масажа професионалци, совршено се Вклопува во дланката на раката за ефикасна употреба, Има за долги периоди на време. * Ја зголемува степенот во кој процесите во телото хранливи материи и токсини. * Длабока релаксација на мускулите, помага да се намали стресот и напнатоста. * Големина : прибл. 8x3.2x2cm/ 3.1 × 1.3x0.8inch 8x3.2x1.5см/ 3.1 × 1.3x0.6inch. * Подготовка на релаксирачка масажа со handpicked базалт топли камења — за професионална масажа, третмани за да и ослободат затегнати мускули.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - ги подготвува релаксирачка масажа со handpicked базалт топли камења — за професионална масажа, третмани за да и ослободат затегнати мускули - Удобен и лесен облик, Популарен избор за масажа професионалци, совршено се Вклопува во дланката на раката за ефикасна употреба, Има за долги периоди на време - Длабока релаксација на мускулите, помага да се намали стресот и напнатоста - се Зголемува стапката на која на процесите во телото хранливи материи и toxins Specification : - Количина : 4 Pieces - Size : прибл. 8x3.2x2cm/ 3.1 × 1.3x0.8inch - 8x3.2x1.5см/ 3.1 × 1.3x0.6inch Package Вклучува : 4 Pieces Вулкански Енергија Камења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Смешни Печатени Долг Ракав Туника Блузи јас сум Најстара Сестра ми Направи Правила Секојдневен V деколте,

суичери за жените, суичери бела sweatshirt crewneck sweatshirt жените екипажот вратот sweatershirt жените женска sweatshirt врат

DEN 556.56