• Новак
ICM ICM32109 1:32-германскиот Луфтвафе G. P (1939-1945)

ICM ICM32109 1:32-германскиот Луфтвафе G. P (1939-1945)

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.За Возрасни Собирачи на Возраст од 14 и над.Направен Во Украина.Содржи unassembled пластични модел комплет.Цемент и боја потребни за да се заврши модел како што е прикажано не се вклучени.Unassembled Пластични Модел Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат