• Новак
Точно 36058 Спирала Вежба Малку Дијаметар 38.5 mm ХСС Г-ДИН 345 Облик Еден Вид N

Точно 36058 Спирала Вежба Малку Дијаметар 38.5 mm ХСС Г-ДИН 345 Облик Еден Вид N

DEN 2032.08

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.ХСС-G. DIN 345. 1 точка во пакување.Тип N. Точно спирала вежба малку, со дијаметар од 38.5 мм, ХСС-G, DIN 345, креира, видот N. Апликација : Моќен стандард вежба со Morse конус за дупчење легура и нелегиран челик, фрлија челик и леано железо.Има висока отпорност на кршење.Дијаметар : 38.5 мм, вкупната должина : 349 мм, сечење должина : 200 мм, челик квалитет : ХСС-G, стандард : DIN 345, тип : N, дупчење на длабочина : 6 x Д, совет агол : 118°, спирала агол : 20-30°, совет острат : Формираат, наострен пресек со Morse коси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат