• Новак
IndianShelf 2 Парче Vocalforlocal рачно изработени Multicolor Месинг Етничка Змеј Лице Ѕид Виси Грб Куки за Ѕид за правилно поставени Копчиња Шапка Закачалки Носители

IndianShelf 2 Парче Vocalforlocal рачно изработени Multicolor Месинг Етничка Змеј Лице Ѕид Виси Грб Куки за

DEN 1961.76

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ : 'Рѓа Слободни, Дебели, Силна & Долготрајни Хардвер/ Деца Пријателски/ Безбедно за Употреба во Соба, Кујна и Бања.За Услуги на Клиентите и Гаранција Поврзани со Прашања ве Молиме Contact_Us- (од понеделник до сабота од 9-00 СУМ да 6-00 ЧАСОТ).Обновливи Ѕид Куки.Материјал : Месинг, Боја : Multicolor.Висина : 6 Инчи Прибл.Ширина : 4.1 Инчи Прибл.Должина : Околу 2 Инчи.Цврсти и Издржливи - Ѕид Грб Кука е Изграден Здрав, што е Доволно да се Откажам Повеќе Работи во Исто Време.Пакет Содржина : 2 Парче Етничка Змеј Лице Ѕид Виси Грб Куки за Ѕид за правилно поставени Копчиња Шапка Закачалки на Сопствениците.Брз и едноставен за Инсталација, Без Специјална Помош Потребна.Можете да ги Користите на Шрафовите за Монтирање овие Грб Куки Директно на Ѕид, Плакари или Врати.За нега на : не се Чисти со Груби Хемикалии. 2 парче Месинг Multicolor Етничка Змеј Лице Ѕид Виси грб куки закачалки, комунални куки закачалки, крпа куки закачалки, крпа куки закачалки, копче куки закачалки, ѕид куки закачалки на сопствениците.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат