• Новак
Ives Комерцијални Вино Решетката Вино Багажник Метални Шише Вино и Чаша Носителот на Екранот Стојат Чаша Вино Решетката 6 Кука Самостојна Tabletop Stemware Управување со Воз

Ives Комерцијални Вино Решетката Вино Багажник Метални Шише Вино и Чаша Носителот на Екранот Стојат Чаша Вино

DEN 5141.52

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА:Тоа може да се сместат сите стандардни вино во шишиња.Еден софистициран шише вино организатор,домот.Ексклузивно Прилагодено Дизајн – Овие убаво уникатен вино носители, и да ви помогне да се создаде доживотно спомени со пријателите преку убаво црвено или бело вино!.Материјал : Оваа чаша вино решетката е направен од челик со класичен бронза заврши, уметнички стил, изгледа модерно и деликатна, може да се одразат на вашата домот вкус и исклучителна живот.Зачувај Темпо : Организираат и да ги чува до 6 чаши & 1 шише вино, нашите декоративни tabletop вино полици спаси многу простор за вашата кујна,countertop или бар-табела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат