• Новак
LYSWM Дома Entryway Ходникот Чевли Дрвени Чевли Складирање Организатор Кабинет Поместена Седиште Entryway Чевли Седиште

LYSWM Дома Entryway Ходникот Чевли Дрвени Чевли Складирање Организатор Кабинет Поместена Седиште Entryway Чевли

DEN 1670.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е направен од висок квалитет на дрвен материјал со парична казна површински третман, цврсти, трајни и модерен.Две полици и едно складирање оддел со поместена седиштето на врвот, овој чевли складирање клупата комбинира складирање функција и удобност на менување на чевли.СТП седиште поклопецот е удобен и лесен за чистење.Комората е голема за да се продавница за чевли полски, четка, крпа, чорапи, повикување и други дребулии, лесен за пристап.Тоа исто така може да се користи како прелив табела покрај салон, мулти-функционален и практичен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат